Nemokamas vandens tyrimas

Kombinuoti geležies ir kalkių valymo (minkštinimo) filtrai (WSplus serija) – tai automatiniai filtrai naudojami geležies, mangano, kalkių bei amonio pašalinimui. Valymo principas – jonų mainų reakcija. Filtre esantis kationito užpildas pakeičia, vandenyje esančius Fe, Ca, Mg, NH jonus Na jonais, taip išvalydamas ir suminkštindamas vandenį. Tam tikru laiku, dažniausiai naktį, filtras automatiškai išplauna susikaupusius teršalus į kanalizaciją bei praplauna užpildą valgomosios druskos tirpalu. Tokiu budu atstatomas buvęs Na kiekis kationite ir filtras vėl paruoštas darbui. Visi WS serijos filtrai turi VC (Volume control) tipo vožtuvą išvalantį filtrą automatiškai tik šiam išvalius nustatytą kiekį vandens. Dėmesio, šie filtrai nevalo sieros vandenilio (supuvusio kiaušinio kvapas), naudojami tik bekvapiam vandeniui valyti!

Viso namo geležies ir kalkių valymo filtras WSKplus. Kompaktiškas vandens filtras su integruota druskos talpa. Skirtas gręžinio, vandentiekio ar šulinio vandens valymui. Filtras išsivalo automatiškai išvalęs nustatytą kiekį vandens.

Pašalina: geležį, kalkes, manganą, amonį.

Filtro eksploatacinės išlaidos: 40 Eur per metus

Kaina: 550€    Pagaminta KLR

Viso namo geležies ir kalkių valymo filtras WSRplus. Ekonomiškas vandens filtras su atskira druskos talpa. Skirtas gręžinio, vandentiekio ar šulinio vandens valymui. Filtras išsivalo automatiškai išvalęs nustatytą kiekį vandens.

Pašalina: geležį, kalkes, manganą, amonį.

Filtro eksploatacinės išlaidos: 40€ per metus.

Kaina nuo: 510€    Pagaminta LT

Viso namo geležies ir kalkių valymo filtras WSCplus. Aukštos kokybės vandens filtras su atskira druskos talpa. Skirtas gręžinio, vandentiekio ar šulinio vandens valymui. Filtras išsivalo automatiškai išvalęs nustatytą kiekį vandens.

Pašalina: geležį, kalkes, manganą, amonį.

Filtro eksploatacinės išlaidos: 40€ per metus.

Kaina nuo: 570€    Pagaminta LT